Podczas kompletowania wyprawki dla nowo narodzonego dziecka, przed rodzicami postawionych zostanie niezwykle wiele różnego rodzaju akcesoriów. Wybranie spośród nich tych najważniejszych i najbardziej przydatnych stanowić będzie spore wyzwanie. W końcu skąd niedoświadczeni jeszcze rodzice mają wiedzieć, co przyda się przy opiece nad ich dzieckiem w ciągu najbliższych kilku lat?

Rady od rodziców

butelki tomme tippe

Warto w takim przypadku zdać się na zdanie osób o wiele bardziej doświadczonych, które zgodnie twierdzą, że jednym z najbardziej potrzebnych akcesoriów do codziennej opieki nad dzieckiem będzie butelka Tommee Tippee.
Butelka ta, to specjalnie zaprojektowany dla noworodków produkt, który nie tylko ułatwia codzienne posiłki, lecz także zabezpiecza przed powstaniem bolesnych kolek. Dzięki zaworowi zwrotnemu nie dochodzi do dostawania się do brzuszka powietrza razem z pożywieniem, dzięki czemu praktycznie do zera zniwelowane zostaje ryzyko wystąpienia kolki. I choć nie stanowią one zagrożenia dla życia malucha, to jednak są bardzo bolesne, a przez to odbijają się również na rodzicach, którzy muszą uspokoić dziecko.
Jak zatem widać, posiadanie butelki Tommee Tippee (kupisz tu) z całą pewnością jest tym, co będzie bardzo przydatne w czasie kilku pierwszy lat życia malucha. I choć jej kupienie to nieco większy wydatek niż w przypadku zwykłych butelek, to jednak korzyści, które się dzięki niej otrzyma, będą po prostu bezcenne.